Nowości

StylishSoul.pl to sklep założony przez twórcę popularnego bloga dla mężczyzn Davida Durdena. Każdy pan znajdzie tutaj profesjonalne kosmetyki do włosów męskich i nie tylko.

 KOSMETYKI DO WŁOSÓW MĘSKICH

Trzeba przyznać, że świat idzie z postępem. W erze nowoczesnych technologii i mediów społecznościowych nie łatwo nadążyć za zmianami, które mają miejsce. Mężczyźni mają dodatkowy problem. Zewsząd słyszą tylko głosy jak mają się ubierać, jak mają się zachowywać i jak mają żyć. Bez wątpienia tempo życia wymaga od nas ciągłej pracy nad sobą. Chodzi tutaj nie tylko o pracę nad swoim wyglądem, ale również psychiką i charakterem. Jak to mawiali Wikingowie – charakter kształtuje się w bólach.Ideą naszego sklepu jest zadbanie o podstawowe potrzeby mężczyzn. Produkty, które oferujemy nie tylko mają pomóc ułożyć idealnego Pompadour’a. Mają także poprawić samopoczucie mężczyzn, również tych w wieku nastoletnim, którzy często korzystają z naszej oferty. Każdy mężczyzna od czasu do czasu powinien nalać sobie dobrego Whiskey i umyć włosy szamponem z najwyższej półki, który dodatkowo pozwoli się zrelaksować. Takie chwile również są w życiu potrzebne. Dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę produktów tylko z kategorii Premium. Znajdziesz u nas pomady do włosów takich marek jak Reuzel, Uppercut czy Schmiere. Posiadamy również pasty do włosów oraz prestylery. Wszystko po to abyś lepiej się czuł i wyglądał jak prawdziwy dżentelmen XXI wieku.

 POMADY DO WŁOSÓW – SKLEP

Na początku pomada pełniła rolę maści na włosy. W wieku osiemnastym używano jej w celach pielęgnacyjnych i nikt nie przypuszczał, że wkrótce pomada stanie się kosmetykiem do stylizacji włosów męskich. Warto również dodać, że pomadę posiadali jedynie najbogatsi ludzie. Niższe klasy nie mogły sobie na nią pozwolić. Dlatego też pomada wiązana była z wysokim statusem społecznym. Ponadto w dawnych czasach nie istniały inne pomady, aniżeli woskowe. Nikt nawet nie słyszał o takim zjawisku jak pomada wodna. Jednak czasy się zmieniły. Wszystko poszło do przodu i tak oto pojawiły się nowe możliwości. Kiedyś każdy elegancki mężczyzna posiadał w swojej szufladzie pudełko sprawdzonej pomady. Zaczesywał dzięki niej włosy do tyłu, a jej właściwości pozwalały na utrzymanie fryzury w takim stanie przez cały dzień. Niezwykle często specyfik ten był stosowany dla aktorów, którzy grali gangsterów. Zapewne pamiętasz takie filmy jak Ojciec Chrzestny czy Kasyno.

[instagram-feed nummobile=1 showfollow=true showbutton=false]