Reuzel Pink Recenzja – pomada dla wymagających włosów

Reuzel Pink to pomada, która na stałe zapisała się już w świecie kosmetyków do włosów męskich. Różowe opakowanie nie bez powodu kojarzy nam się z eleganckim wyglądem i perfekcyjnym utrwaleniem włosów przez cały dzień. Co wpływa na fakt, że pomada jest taka dobra? Jeśli jesteś zainteresowany pomadą Reuzel Pink, recenzja znajduje się poniżej. Zapraszam.

Reuzel Pink Recenzja

Na wstępie pragnę dodać w ramach ciekawostki, że Reuzel Pink był moją pierwszą pomadą z tej lepszej półki. Na początku używałem wielu kosmetyków za kilka złotych ze sklepów takich jak Rossmann. Niestety nie sprawdzały się dobrze. Dlatego postanowiłem spróbować czegoś lepszego. Wybór padł na różowego Reuzela. Dziś jesteśmy razem świetnymi przyjaciółmi, ponieważ Reuzel Pink okazał się być świetną pomadą woskową. Recenzję zamieszczam również w formie filmu wideo.

Gdy już zamówicie omawiany produkt i wyciągniecie z koperty bąbelkowej, waszym oczom ukaże się różowa puszka, na której narysowana jest świnia. To właśnie dlatego ten Reuzel jest często nazywany różową świnką. Puszka wydaje się nieco zabrudzona i jest wykonana z najwyższą starannością. Producent zadbał o to, aby każdy dobrze poczuł klimat “hodowli”. Dla niektórych pewnie brzmi to śmiesznie, ponieważ w naszym otoczeniu bardzo często używa się zwrotu “Ty świnio!”. No cóż, nie ukrywam, że mnie również bawi to nazewnictwo, ale raczej w pozytywnym sensie. Warto dodać, że Reuzel znaczy po angielsku smalec.

 Obserwuj nas na Instagramie
 Subskrybuj kanał na YouTube
 Dołącz do naszej grupy na FB (w grupie zniżka do sklepu!)

Różowy Reuzel i jego świetny zapach

Zaraz po otwarciu pomady odczuć można jej unikalny zapach. Jest to moim zdaniem jeden z najbardziej niekonwencjonalnych zapachów pomad na rynku. Wielu ludziom kojarzy się z gumą balonową. Producent uważa, że to zapach jabłka z nutą salsy. Osobiście bardziej skupiałbym się w kierunku gumy balonowej. Zapach jest pyszny i od razu ma się ochotę na powrót do czasów dzieciństwa. Jestem przekonany, że elegancki mężczyzna, którego włosy pachną gumą balonową, wzbudzi dodatkowe zainteresowanie u płci przeciwnej. Na co dzień jest to rzadko spotykane.

Mocny chwyt i średni połysk

Już na opakowaniu możemy zauważyć, że mamy do czynienia z pomadą o mocnym chwycie i średnim połysku. Z chwytem jak najbardziej się zgadzam. Co do połysku, to trudno powiedzieć. Moim zdaniem połysk można by równie dobrze określić mianem wysokiego.

Chwyt jest niezwykle mocny. Radzi sobie z moimi suchymi i puszącymi się włosami doskonale. Idealnie nadaje się do układania klasycznych fryzur męskich. Włosy ładnie świecą i wydają się nieco mokre. Fryzurę z uwagi na fakt, że jest to pomada woskowa, można poprawiać przez cały dzień. Dzięki temu włosy wyglądają naturalniej.

Aplikacja pomady Reuzel Pink

Pomada mimo iż charakteryzuje się mocnym chwytem i w dodaktu jest pomadą woskową, jest łatwo wyjmowalna z puszki. Wystarczy mocniej nacisnąć palcem na kosmetyk i nabrać niewielką ilość na palec wskazujący. Następnie trzeba rozgrzać pomadę w dłoniach. Gdy dłonie są już wystarczająco kleiste, nakładamy pomadę na całej długości włosów. Bardzo ważne jest to, aby nie nakładać pomady tylko w określonym miejscu.

Przy układaniu można pomóc sobie okrągłą szczotką Uppercut i dodatkowo spryskać włosy lakierem.

Plusy i minusy Reuzel Pink Pomade

Zacznijmy od plusów różowej pomady holenderskiego Barber Shopu, których zdecydowanie jest więcej niż minusów.

PLUSY

  • mocny chwyt, który poradzi sobie z większością rodzajów włosów,
  • pomada woskowa o mocnym chwycie, a mimo to łatwo wyjąć ją z puszki,
  • świetny i oryginalny zapach gumy balonowej,
  • produkt marki premium,
  • opakowanie, które idealnie oddaje klimat holenderskiego Barber Shopu.

Co do minusów to nie ma ich wiele, jednak trzeba kilka rzeczy musiałem zauważyć.

MINUSY

  • ciężko się zmywa – zarówno z włosów, jak i z rąk podczas układania,
  • osoby, którym przetłuszczają się włosy, powinny uważać, aby nie przesadzić z ilością.

Prestyler i Reuzel Pink, czy to dobry pomysł?

Wiele osób zadaje mi pytanie odnośnie używania razem zarówno Prestylera i różowego Reuzela. Czy takie połączenie może pomóc w ułożeniu wymarzonej fryzury? Odpowiadam – jak najbardziej! Takie połączenie na pewno nie zaszkodzi. Szczególnie polecam użyć tutaj Prestylera Reuzel Grooming Tonic, który jest dostępny w naszym sklepie. Dzięki temu poprawicie objętość swoich włosów. Użycie samej pomady może sprawić, że włosy mogą wydawać się nieco rzadkie. Pomada woskowa zawsze trochę skleja włosy. Użycie prestylera rozwiązuje po części ten problem.

Podsumowanie

Jesteś eleganckim mężczyzną, który lubi od czasu do czasu poczuć się na luzie? Ten produkt jest dla ciebie. Doskonale radzi sobie z najbardziej wymagającymi włosami. Zapach gumy balonowej uzupełnia to wszystko i sprawia, że przypominają się czasy dzieciństwa. Kobiety z pewnością powinny być zadowolone. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną.

SIŁA CHWYTU: 3/4

POŁYSK: ŚREDNI

RODZAJ: WOSKOWA

ZMYWALNOŚĆ: TRUDNA

OCENA POMADY: 8/10

reuzel pink 113g

ZAMAWIAM

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *