Stylish Soul – OPINIE

Na tej stronie znajdują się wszystkie opinie klientów, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie. Recenzje są przez nas starannie weryfikowane. Jeśli chcesz sprawdzić inne opinie na temat naszego sklepu, wejdź na stronę dowolnego produktu i kliknij zakładkę “opinie”. Jednocześnie zachęcamy do pozostawiania opinii po zakończonych zakupach – pozwoli to poprawić jakość naszych usług. ⬇️

[cusrev_all_reviews show_pictures=”true”]

Każdego miesiąca wysyłamy do naszych klientów setki paczek! Stań się jednym z nich 🙂

Stylish Soul – Opinie

Michał: Wszystko w jak najlepszym porządku, dostawa bardzo szybka i fajne bonusy w pudełku, będę wracał częściej – Layrite Cement, Reuzel Grooming Tonic 100 ml

Jakub: Profesjonalne doradztwo, Dawid mocno pomógł przy wyborze, co najważniejsze – totalnie na luzie, rozmowa jak z dobrym kumplem. Wysyłka natychmiastowa, darmowe gratisy i wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam w 100%Layrite Superhold, Layrite Grooming Spray, Uppercut Quiff Roller.

Krzysztof: Umówiłem się na odbiór osobisty w Rybniku i do centrum miałem kawałeczek. Właściciel stwierdził, że dostarczy paczkę pod sam dom, no po prostu czapki z głów! Mało jest teraz sklepów, gdzie faktycznie dba się o klientów. Dziękuję raz jeszcze i do zobaczenia.Reuzel Grooming Tonic 350 ml, Reuzel Blue 113g.

Na StylishSoul.pl zrobisz bezpieczne zakupy

Korzystamy tylko z bezpiecznych systemów płatności dotpay (w tym BLIK), tradycyjnego przelewu bankowego, płatności przy odbiorze oraz PayPal. Każdy klient ma 31 dni na zwrot towaru i my pokrywamy koszty zwrotu. Wszelkie ewentualne problematyczne sytuacje staramy się rozwiązywać natychmiastowo i pozostajemy w stałym kontakcie z klientem.

stylish soul opinie metody płatności