O NAS

StylishSoul.pl zostało założone przez Dawida, który prowadzi bloga dla mężczyzn. Blog istnieje od 2015 roku, lecz dopiero w 2019, uruchomiony został sklep dla mężczyzn, w którym można znaleźć zarówno akcesoria, jak i kosmetyki do włosów.

Sklep powstał, ponieważ na blogu rosło zainteresowanie włosami męskimi. Bardzo wiele osób pytało o to, jak układać włosy, jakie pomady są najlepsze i jakie fryzury będą pasowały do kształtu ich twarzy. Autor bloga postanowił rozwinąć działalność i wyszedł na przeciw oczekiwaniom swoich czytelników. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o założycielu sklepu, możesz odwiedzić jego instagrama i kanał na YouTube, na którym często testuje produkty sklepowe.

Co u nas znajdziesz? Pomady do włosów, olejki do brody i wiele więcej!

W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim kosmetyki do stylizacji włosów dla mężczyzn. Pomady do włosów, glinki, prestylery – to podstawa naszego asortymentu. Na początku skupialiśmy się tylko na fryzurach męskich, ale potem gdy zainteresowanie sklepem wzrosło, wprowadziliśmy coś dla brodaczy. Dlatego poza pomadami, znajdziesz u nas olejki do brody, szampony do brody i inne kosmetyki do golenia.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z zakupem, śmiało zapraszamy do kontaktu! Możesz do nas dzwonić, pisać w Social Mediach – odpowiadamy zazwyczaj w ciągu kilku minut w dni robocze. Jeśli nikt nie odbiera, poczekaj chwilę na telefon zwrotny. Zależy nam na tym, aby budować fajną męską markę. Każdy mężczyzna ma się u nas czuć jak w domu albo lepiej – jak u swoich dziadków, którzy zawsze o niego zadbają. Czasy nie są łatwe, dlatego trzeba sobie pomagać i wspierać się nawzajem.

Robiąc zakupy na StylishSoul.pl możesz wiele zyskać. Oferujemy między innymi:

  • darmową dostawę od 160 zł,
  • program lojalnościowy (wymagana rejestracja),
  • najtańsza dostawa od 8,99 zł (gdy rośnie kwota zakupu, koszta dostawy spadają),
  • zniżki dla stałych klientów,
  • darmowe próbki i gratisy do każdego zamówienia,
  • wysyłkę w 24h.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu na instagramie, facebooku, mailowo – kontakt@stylishsoul.pl lub telefonicznie 🙂

DANE FIRMY

Dawid Perz
REGON: 382960103
NIP: 6423216822
ul. Krótka 2/2, 44-238, Czerwionka-leszczyny, Polska
tel. 518205330


REGULAMIN | DOSTAWA | ZWROTY | GRATISY

Prestylery, olejki do brody, pomady, sklep z kosmetykami do włosów dla mężczyzn.