O NAS

StylishSoul.pl zostało założone przez Davida Durdena (Dawid Perz), który prowadzi bloga dla mężczyzn – david-durden.pl Blog istnieje od 2015 roku, lecz dopiero w 2019 “DD” postanowił uruchomić sklep dla mężczyzn, w którym można znaleźć zarówno akcesoria jak i kosmetyki do włosów męskich.

Sklep powstał, ponieważ na blogu rosło zainteresowanie włosami męskimi. Bardzo wiele osób pytało o to jak układać włosy, jakie pomady są najlepsze i jakie fryzury będą pasowały do kształtu ich twarzy. Autor bloga postanowił rozwinąć działalność i wyszedł na przeciw oczekiwaniom swoich czytelników. Jednak David Durden nie ogranicza się jedynie do bloga, na którym porusza wiele ciekawych tematów. Prowadzi dwa kanały na YouTube oraz forum dla mężczyzn.

Robiąc zakupy na StylishSoul.pl możesz skorzystać nie tylko z kosmetyków do układania włosów męskich. Możesz przede wszystkim zapytać o poradę Dawida, który postara się pomóc przy wyborze najlepszej pomady do twoich włosów. To właśnie coś co nas wyróżnia – nasz sklep nie jest tutaj przypadkiem. Lubimy to co robimy i posiadamy w swoim gronie prawdziwych ekspertów.