Brad Pitt – Fryzury

Brad Pitt zmienia fryzury jak rękawiczki. To prawdziwy kameleon, nie tylko jeśli chodzi o wcielanie się w nowe role, ale także jeśli mowa o włosach. Jego włosy wydają się zmieniać tak często, że trudno za nimi nadążyć! Nie ma fryzury, której by nie próbował. Oczywiście nie wszyscy możemy wyglądać jak sam Brad Pitt, ale możemy naśladować jego najlepsze stylizacje. Oto nasza lista najlepszych fryzur Brada Pitta + porady odnośnie kosmetyków i dopasowania do twarzy! Przygotuj matowe pomady i szampony dla mężczyzn – na pewno się przydadzą 🙂

Brad Pitt – Fryzury

Fryzura Brada Pitta z filmu Fury

undercut brad pitt

W hołdzie dla lat czterdziestych XX wieku wojskowa fryzura Brada Pitta ukazała się w filmie Fury. Sam film zebrał bardzo dobre opinie wśród widzów, a fryzura Brada zrobiła prawdziwą furorę. Undercut Brada Pitta jest dopasowany, klasyczny i starannie zaczesany z dodatkiem wyrafinowanego stylu. Jest szczególnie popularny wśród tych, którzy chcą, aby ich włosy były zawsze modne. Jeśli szukasz gładkiego topu, koniecznie zaopatrz się w suszarkę do włosów, małą okrągłą szczotkę i trochę pomady do stylizacji. Polecamy połysk, to jednak klasyczne cięcie, które najlepiej nieco “nawoskować”.

Brad Pitt – Troja

brad pitt troja

Przenieś się aż do 1194 roku p.n.e. dzięki słynnej fryzurze Brada Pitta z filmu Troja. Długie, plażowe, zaczesane do tyłu włosy Brada są prawdopodobnie jedną z jego najbardziej rozpoznawalnych fryzur aktora. Oczywiście nie każdemu pasują tak długie włosy; wymagają naturalnej gęstości. Aby uzyskać taki wygląd, zapuść włosy do ramion; możesz z łatwością zaczesać je do tyłu, uzyskując wygląd Brada z Troi. Do pełnego wyglądu Pitta z tego filmu, potrzebna będzie jeszcze dobra muskulatura 🙂 Przy tej długości włosów koniecznie zainwestuj w odżywkę do włosów dla mężczyzn.

Buzz Cut na Brada Pitta – Pan i Pani Smith

buzz cut brad pitt

Dla tych, którzy lubią bardzo tanią w utrzymaniu fryzurę idealnym wyborem będzie Buzz Cut z filmu “Pan i Pani Smith”. Ta fryzura nie wymaga żadnych produktów ani stylizacji, więc możesz wstać z łóżka i stanąć w lustrze twarzą w twarz z człowiekiem, który ma dobrą fryzurę 24/7. Pamiętaj jednak, aby nie przestawać pielęgnować włosów – to ważne, aby nadal używać odżywki i szamponu. Jeśli twoje włosy szybko rosną, możesz częściej trafiać do barbera, aby całość dobrze wyglądała. Połącz te włosy z klasycznym garniturem, a będziesz wyglądać tak samo seksownie jak sam Pan Pitt (lub w tym przypadku Pan Smith)!

CZYTAJ RÓWNIEŻ...  Fryzury Męskie 2021 - modne fryzury dla mężczyzn!

Slick Back – fryzura Brad Pitt

brad pitt fryzura

Ponadczasowy i elegancki Brad Pitt często nadawał włosom gładki wygląd. Kolejna wersja Undercuta Brada jest dobra dla mężczyzn w każdym wieku. Średniej długości góra, krótki tył i boki, co dowodzi, jak wszechstronny może być ten styl! Chwyć grzebień i trochę pasty do włosów dla mężczyzn i zaczesuj włosy do tyłu, aby uzyskać styl z lat 50., lub zachowaj nowoczesny wygląd za pomocą niewielkiej ilości produktu i większego bałaganu. Podczas czesania nie zapomnij o suszarce z gorącym nawiewem. Niezależnie od tego, w jaki sposób zechcesz to cięcie uzyskać, będziesz wyglądać jak prawdziwy mężczyzna.

Brad Pitt – Modern Pompadour

brad pitt pompadour

Pochodzący z XVIII wieku Modern Pompadour to jedna z ulubionych fryzur Brada Pitta. Zachowaj nieco dłuższą górę i poproś barbera o zwężane boki. Oczywiście nie musisz unosić włosów tak wysoko, jak Brad, ale odrobina volume nigdy nie boli! W przypadku grubych włosów należy trzymać się dobrego prestylera, a dla osób z włosami cieńszymi idealna będzie lekka pomada do włosów. Pompadour to ponadczasowa fryzura, którą każdy powinien wypróbować przynajmniej raz!

Więcej fryzur znajdziesz w naszym katalogu fryzur męskich.

Leave a Reply