Pomada do pompadour, którą wybrać?

Pomada do Pompadour, jest to coś, o co pyta wielu klientów naszego sklepu. Dlatego dziś poświęcimy temu krótki wpis. Przygotowaliśmy dla ciebie 3 propozycje pomad, które powinny poradzić sobie z ułożeniem pompa.

Pomada do Pompadour, która będzie najlepsza?

Na rynku pomad jest już od zatrzęsienia. Wodne, woskowe, odżywiające włosy, nie sklejające włosów etc. Jednak wiele osób zadaje konkretne pytania i nie uzyskuje konkretnych odpowiedzi. Zacznijmy od tego, że fryzura Pompadour jest dosyć wymagająca. W sieci możesz spotkać wiele przedstawień tej fryzury. Jednak sporo przykładów opiera się na cięciach niezwykle nisko ułożonych. Bardziej przypominają one typowy zaczes, a nie klasyczny Pompadour, który posiada high volume.

klasyczny pompadour

Klasyczny pomp wygląda tak jak na powyższym zdjęciu. Więc jak widzisz, nie da się ułożyć tej fryzury stosując pierwszy lepszy specyfik z drogerii. Potrzeba czegoś mocnego, co jednocześnie nie obciąży włosów i nada im naturalnego połysku. Osoby, które mają ciężkie włosy, albo sypkie jak siano, mogą mieć szczególne problemy z ułożeniem pompa.

Prestyler do stylizacji Pompadoura?

Otóż tak. Jeśli posiadasz niezwykle trudne w okiełznaniu włosy, powinieneś spróbować zastosować produkt prestylizujący. Tym produktem będzie prestyler w postaci tonika lub sprayu. Prestylery stanowią bazę dla pomady. Potrafią uformować początkowy szkielet fryzury i pomada ma potem “łatwiejszą” robotę. Użycie samej pomady często nie wystarcza. Włosy są suche, sypkie, lecą na wszystkie strony i nie da się ich przywołać do porządku. Dlatego my proponujemy, abyś najpierw spróbował nałożyć prestyler. O tym jaki prestyler do włosów wybrać, zapraszamy do artykułu. Jeśli już wiesz co chcesz kupić – przejdź do kategorii prestylery do włosów męskich.

Propozycje pomad do stylizacji Pompadour’a

Poniżej przedstawiamy propozycje trzech wybranych pomad, które idealnie sprawdzą się do stylizowania Pompa.

SHINER GOLD PSYCHO HOLD

 

shiner gold psycho hold pomada do pompadour

KUP TERAZ

Najmocniejsza wodna pomada na świecie amerykańskiej marki Shiner Gold. Posiada kokosowy zapach i złotawy kolor. Jest to wodniak, dlatego łatwo się ją nakłada na włosy i równie łatwo zmywa. Receptura dla pomady powstawała ponad 3 lata. Absolutny must-have, jeśli chodzi o Pompadour.

SCHMIERE ROCK HARD OB

schmiere rock hard ob

KUP TERAZ

Mówią, że jeśli Schmiere OB nie ułoży twoich włosów, to nic ich już nie ułoży. Produkt niesamowicie mocny, na bazie wosku. W pudełku znajduje się dodatkowa naklejka od producenta z kaczorem. Piękny męski zapach wody po goleniu. Przed wyciągnięciem z puszki wymaga podgrzania suszarką, tak bardzo jest mocna.

HIGH LIFE VOODOO BREW II

high life voodoo brew ii pomada do pompadour

KUP TERAZ

Idealna pomada dla mężczyzn, którzy posiadają ciemne i grube włosy. Ciężki włosy nie sposób postawić do pionu, często ugina się pod naporem pomady. Twórcy Voodoo Brew II opracowali specjalną formułę, która pozwala ułożyć Pompa również panom z grubymi włosami. Waniliowy zapach. Może również wymagać podgrzania suszarką przed wyjęciem z opakowania.

Podsumowanie tematu

Podsumowując – powyżej przedstawiliśmy ci trzy propozycje pomad, które na pewno poradzą sobie z ułożeniem Pompadoura. Dodatkowo przed stylizacją możesz użyć Prestylera. Takie połączenie jest naprawdę zabójcze i powinno utrzymać twoje włosy w ryzach przez cały dzień.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *