Ronaldo Fryzura 2021 – rodzaje i jak układać – PORADNIK

Fryzura Ronaldo przyciąga tyle samo uwagi, co wyczyny tego gracza na boisku. Jako piłkarz światowej klasy, jego umiejętności piłkarskie zawsze były na najwyższym poziomie, ale wyczucie fryzury, stylu i mody CR7 rozwijał przez wszystkie lata kariery. Początkowo wychodziło raczej kiczowato, aż wreszcie CR stał się wzorem dla młodych mężczyzn Od jego wczesnych, mroźnych, sterczących włosów po wymyślne Undercuty – każda z nowych fryzur Ronaldo staje się natychmiastowym trendem w świecie męskich fryzur. Zastanawiasz się jak układać fryzurę Ronaldo i co nosi obecnie piłkarz? Czytaj dalej!

Ronaldo – fryzura 2021

Aby uczcić wkład supergwiazdy w modę męską, przedstawiliśmy najlepsze fryzury Cristiano Ronaldo. Załączyliśmy również kosmetyki do stylizacji poszczególnych fryzur. Od teraz nie będziesz miał już problemu z ułożeniem na swojej głowie dokładnie tego co CR. Nasi specjaliści – David Durden i Jon Stein prześledzili wszystkie poniższe fryzury od A-Z i dobrali odpowiednie środki do stylizacji.

Chociaż fryzura Ronaldo może magicznie nie uczynić z ciebie jednego z najlepszych piłkarzy uprawiających ten sport, włosy CR7 z pewnością mogą nadać ci eleganckiego i modnego wyglądu.

Fryzura Cristiano Ronaldo, podobnie jak sam piłkarz, jest jedną z najpopularniejszych męskich fryzur na świecie. Podczas gdy inni znani sportowcy co roku zmieniają swój krój i styl, włosy Ronaldo pozostają dość spójne. Strzyżenie CR7 składa się z cieniowanych boków i dłuższej góry. Jednak biorąc pod uwagę wszechstronność długich włosów na górze, fryzurę Cristiano Ronaldo można łatwo przekształcić w zaczes lub fryzurę spiky. Oto najlepsze fryzury Cristiano Ronaldo, które możesz ułożyć razem z nami!

Undercut i Hair Design

Ronaldo Fryzura

Ronaldo zachowuje gruby niechlujny top i boki, który nie są mocno cieniowane. Wszystko dlatego, aby można było na nich zrobić specjalne “wzorki”. Wadą takiego cięcia jest to, że wzorki bardzo szybko zanikają i do póki twój przyjaciel nie jest fryzjerem, to będziesz musiał odświeżać zygzaki co kilka dni. Fryzura Quiff wybierana jest najczęściej przez nastolatków oraz mężczyzn, którzy lubią się wyróżniać unikalnym charakterem. Poniżej zestaw do układania tego niekonwencjonalnego cięcia! Polecamy krem do włosów i prestyler.

Comb Over + Undercut + Hard Part

Cristiano Ronaldo Fryzura

Fryzura Cristiano Ronaldo zmieniała się na przestrzeni lat, ale zawsze pozostawała dosyć krótka. Tutaj ulubiony przez wielu kibiców piłkarz, ma mocno wygolone boki oraz podcięcie z przedziałkiem zaczesanym na bok – tzw. Side Part. Ze względu na dosyć okrągły kształt twarzy, powyższa fryzura była jedną z najlepiej dopasowanych do byłego piłkarza Realu Madryt. Jeśli również masz okrągłą twarz, powinieneś celować właśnie w cięcie lekko uniesione i zaczesane na bok. Do wykonania tej fryzury przydadzą ci się poniższe specyfiki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ...  Mullet - fryzura na czeskiego piłkarza

Disconnected Undercut + Spiked Comb Over

ronaldo fryzura

Ta fryzura prezentuje bardziej charyzmatyczny wygląd – jest to tzw. Disconnected Undercut. Model CR7 uzupełnia wygląd “kolczastą” górą. Ten rodzaj fryzury kolejny raz powinien zainteresować osoby o okrągłej twarzy. Włosy są uniesione do góry i na jeden z boków. Dzięki temu okrągły kształt twarzy zostaje mocno zaburzony i osoba nosząca fryzurę zyskuje na atrakcyjności. Do układania tego cięcia Jon i David polecają egzotyczną pomadę Modern Pirate w połączeniu z matowym pudrem od Uppercut (jako prestyler).

Cristiano Ronaldo fryzura 2021 – TOP KNOT

ronaldo fryzura 2020

Ronaldo nosi Top Knota od grudnia 2019, chociaż na kucyk zdecydował się dopiero podczas meczu z AC Milanem. Portugalska gwiazda zdobyła drugą bramkę Juventusu, która zapewniła gościom prowadzenie 2:0, ale AC Milan strzelił trzy gole w ciągu pięciu minut drugiej połowy i ostatecznie wygrał 4:2.

Ronaldo już wcześniej otwierał się na możliwość przeszczepu włosów, co nie znaczy, że jest mu to już potrzebne. Podobnie twierdzi David Durden, który na swoim blogu i kanale YouTube twierdzi jasno – jeśli włosy są dla ciebie ważne, a możesz zrobić przeszczep, to po prostu go zrób!

Cristiano powiedział: „Kiedy uznam, że to konieczne, oczywiście to zrobię. Wizerunek jest podstawowym narzędziem do odniesienia sukcesu. Dla mnie to fundamentalne.”

Fryzura Top Knot czerpie garściami z Undercuta, dlatego właśnie wybrane przez nas kosmetyki do układania, są dopasowane do “podcięcia”.

Leave a Reply