Tanie pomady do włosów

Tanie pomady do włosów to temat, który interesuje wielu mężczyzn. Nie wszyscy chcą od razu zaczynać od górnej półki drogich pomad. Wolą zacząć od czegoś tańszego, tak na próbę. Każdy z nas kiedyś zaczynał i wiemy, że układanie włosów to swego rodzaju sztuka. Aby zawsze dobrze wyglądać, trzeba posiadać odpowiednie specyfiki. Poniżej przedstawiamy ranking tanich pomad do włosów.

Tanie Pomady do włosów męskich

Gunslingers Matte Shaper

GUNSLINGERS MATTE SHAPER

CENA: 39,00 PLN

Pomada Gunslingers Matte Shaper to produkt, który wyszedł na rynek w 2019 roku. Osobiście uważam, że w tej cenie ciężko dostać coś lepszego. Marka, która zasłynęła z żółtych słoiczków klimatem chciała wejść nieco w grę Red Dead Redemption. Jak wyszło? Świetnie. Ogromną zaletą pomad Gunslingers prócz ceny jest certyfikat dla wegetarian. Wszystkie pomady serii są przyjazne dla wegan. Matte Shaper’a charakteryzuje mocny chwyt i matowe wykończenie. Łatwo się zmywa i aplikuje. Warto spróbować!

Murray’s Super Light

najtańsze pomady do włosów murrays

MURRAY’S SUPER LIGHT

CENA: 29,90 PLN

Marka Murray’s to prekursor woskowych pomad do włosów. Pierwsze przedsiębiorstwo na świecie, które oficjalnie rozpoczęło produkcję kosmetyków tego typu. Pomady Murray’s prócz niskiej ceny charakteryzują się również stylem Vintage. Pudełeczko w pomarańczowym kolorze przypomina o latach 80 i 90. Super Light nie obciąża włosów – to prawdopodobnie najlżejsza pomada do włosów, jaką znajdziesz w naszym sklepie. Jako uzupełnienie można zastosować dobry prestyler.

Reuzel Blue / Red / Green 35g

tanie pomady do włosów reuzel

REUZEL BLUE / REUZEL GREEN / REUZEL RED

CENA: 29,90 PLN

Pomady marki Reuzel to już klasyka i nie trzeba ich nikomu przedstawiać. Nasi klienci najczęściej wybierają pomady 113g, jednak Reuzel przygotował również mniejsze wersje, specjalnie dla początkujących i niezdecydowanych. 35g to puszka, która zaskakuje wydajnością. Pomada wystarcza na długi czas. Reuzel Blue to pomada wodna o mocnym chwycie, bardzo łatwo zmywalna z włosów. Reuzel Green to pomada woskowa o średnim chwycie. Natomiast Reuzel Red 35g to średni chwyt i wodniak. Wszystkie te pomady kosztują w naszym sklepie mniej niż 30 zł. Jak na próbę – idealne.

Gunslingers Classic Pomade

tanie pomady do włosów gunslingers

GUNSLINGERS CLASSIC POMADE

CENA 39,00 PLN

CZYTAJ RÓWNIEŻ...  Jak pomóc Ukrainie? Nasza akcja "dyszka dla Ukrainy"!

Klasyczna pomada Gunslingers to produkt, który nieco różni się od Matte Shaper. Przede wszystkim nie mamy tutaj matowego wykończenia, a wysoki połysk. Trzeba uważać z ilością, aby nie przesadzić. Wtedy włosy mogą wyglądać na przetłuszczone. Kolejny raz mamy do czynienia z mocnym chwytem. Pomada idealnie nadaje się do fryzur klasycznych. Undercut, Pompadour etc.

Schmiere Knuppelhart OB

tanie pomady do włosów schmiere

SCHMIERE KNUPPELHART WOSKOWA

CENA: 53,90 PLN

Na sam koniec prawdziwy potwór od Schmiere. Co prawda cena pomady przekracza 50 zł, jednak możemy ją zaliczyć do grona tanich produktów. Dlaczego potwór? Ponieważ to nieziemsko mocna pomada, która radzi sobie z najmniej podatnymi na układanie włosami. Dodatkowo całość uzupełnia bardzo męski zapach aftershave. Pomadę przed wyciągnięciem z pudełka podgrzewamy suszarką. Ze względu na jej siłę, tylko ten sposób umożliwia aplikację.

Tanie pomady do włosów ranking – jaka jakość?

Wiele osób często pyta nas, czy tańsze pomady nie tracą na jakości. Otóż – nie zawsze. Wszystko zależy od wyboru. Najtańsze kosmetyki z Rossmanna raczej nie są najlepszym pomysłem. A dlaczego warto wybrać powyższe pomady? Powodów jest kilka. Przede wszystkim marka Reuzel to już prawdziwy klasyk, a słoiczki 35g można dostać w cenie do 30 zł. Wbrew pozorom 35g również może wystarczyć na długi czas. Po drugie – marki typu Gunslingers to najwyższa jakość wykonania mimo niższej ceny. Żółte pomady bardzo często są wybierane w zastępstwie do produktów najbardziej znanych firm. Natomiast Schmiere to również jak Reuzel istna klasyka. Najwyższa jakość i piękny zapach.

Podsumowując, jeśli zaczynasz przygodę z pomadami i chcesz spróbować czegoś w niższej cenie – śmiało. Powyższe propozycje sprawdzą się również idealnie jako prezent. W razie pytań skontaktuj się z nami.

Leave a Reply