By Vilain opinie – przegląd produktów amerykańskiej marki

By Vilain to marka, która na polski rynku nie jest wcale tak dobrze znana. Przynajmniej produkty tej marki nie są tak popularne jak Layrite czy Reuzel. Postanowiliśmy więc nieco przybliżyć produkty By Vilain naszym klientom!

By Vilain Opinie o marce

Jeśli chodzi o By Vilain, opinie są naprawdę dobre. Nie powinno być to jednak zaskoczeniem, albowiem marka została stworzona przez profesjonalistów ze SlikhaarTV. Jest to kanał na YouTube prowadzony przez Emila i Rasmusa. Panowie stworzyli najpierw kanał na którym pokazywali jak tworzyć fryzury popularnych osób, piłkarzy, aktorów czy celebrytów. Pomysł chwycił i dziś jest to już 2 milionowa widownia. Swego czasu w zespole była również piękna Katrina Hoffman, dla której wielu panów oglądało filmiki. Dlaczego By Vilain zbiera tak dobre opinie? A no przede wszystkim dlatego, że marka największy nacisk kładzie na jakość. Skład produktów jest zawsze bardzo wyszukany i nie ma miejsca na jakieś “potknięcia”. Marka jest rozwijana zgodnie z zasadą “mniej, ale lepiej”.

Produkty By Vilain

Marka z USA swoje kosmetyki produkuje w Danii, a asortyment jest cały czas rozwijany. Wszystkie opakowania i pudełka są wykonane w stylu minimalistycznym. Pojemniki na pomady mają czarny kolor i są oznaczone charakterystycznym tekstowym logiem marki. By Vilain zrezygnowało z logotypów zwierząt jak to ma się w zwyczaju robić w świecie pomad i poszło w całkiem nowoczesnym kierunku, zostawiając za sobą old school. Dzięki temu marka szybko wyróżniła się na rynku i dotarła do współczesnych dżentelmenów. Poniżej krótko przedstawiamy produkty By Vilain, które znajdują się w naszym asortymencie.

By Vilain Dynamite Clay

By Vilain Dynamite Clay

Glinka do włosów By Vilain to produkt niezwykle lekki i unikatowy. W składzie znalazła się borowina z Morza Martwego, a także śladowe ilości wosku z liści kopernicji. Nie trzeba dużych ilości glinki do ułożenia fryzury, dlatego produkt jest niezwykle wydajny. Więcej informacji, a także opinie użytkowników na stronie produktu.

By Vilain Silver Fox

By Vilain Silver Fox

Wosk Silver Fox to mocny chwyt i niskie wykończenie, co jest rzadkością wśród pomad wodnych. Włosy dzięki temu nie wyglądają na przetłuszczone i są bardziej naturalne. Silver Fox idealnie nadaje się na zimową porę roku, kiedy to wosk, staje się najlepszym przyjacielem mężczyzny.

By Vilain Gold Digger

by vilain gold digger

Jeden z najpopularniejszych produktów marki By Vilain. Co ciekawe jest to pomada woskowo-wodna, a to połączenie niespotykane do tej pory na rynku. Sporym atutem Gold Diggera jest możliwość dodania włosom objętości, co jest przydatne, jeśli włosy mężczyzny są rzadkie. Jeśli szukasz czegoś jakościowego, to weź Gold Digger, opinie mówią same za siebie.

By Vilain Sidekick Zero

By Vilain Sidekick Zero

Według wielu to jeden z najlepszych prestylerów na rynku, pod względem jakości. Co prawda trochę kosztuje, bo 99 złotych trzeba mieć w portfelu, to jednak efekty są naprawdę fantastyczne. Dzięki niemu odżywisz włosy, dodasz im objętości, a także sprawisz, że fryzura będzie nienaruszona przez cały dzień. Prawdziwy killer wśród prestylerów.

By Vilain Skeleton Brush

By Vilain Skeleton Brush

Stylizacja włosów bez odpowiedniej szczotki jest niemożliwa. Dlatego By Vilain przygotowało Skeleton Brush. Ta szczotka idealnie nadaje się do unoszenia włosów u nasady. Można za jej pomocą stylizować Quiffa, Pompa i inne fryzury typu high volumee. Co ważne szczotka jest tak zaprojektowana, aby wyrywała jak najmniej włosów. Must-have na półce.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *