Pomady na lato 2021 – Przegląd

Pomady na lato będą tematem dzisiejszego wpisu. Ostatnio wszyscy u nas w sklepie narzekają na upały. Nic dziwnego, za oknem 30 stopni, David Durden nie naprawił klimatyzatora i wszyscy cierpią 😉 Z tej okazji przygotowaliśmy przegląd pomad, które pod wpływem żaru nie stopią się wam na głowie.

Pomady na lato 2021 – ranking

Przyjęło się, że na lato najbardziej polecane są pomady wodne. Woski pod wpływem ciepła mogą tracić swoje właściwości, a jak wiemy wtedy fryzura po prostu opadnie albo się “stopi”. Wtedy już nie przeczeszecie włosów ręką i nie uratujecie sytuacji. Przynajmniej tak to wygląda w przypadku większości pomad woskowych. Z wodnymi jest ten plus, że z ciepłem radzą sobie nieco lepiej. Włosy nie skleją się w trakcie dnia i nie będziecie musieli się martwić o ewentualną poprawę fryzury. Dlatego też w dzisiejszym wpisie przedstawimy pomady wodne, ponieważ naszym zdaniem są najlepsze na okres lata i wakacji.

Layrite Cement – ultra mocna glinka do włosów

Cement Clay LayriteLayrite Cement Clay

KUP TERAZ

Zaczynamy od pomady legendy – Layrite Cement. Jest to pomada o potwornie mocnym chwycie. Często jest również zaliczana do kategorii glinek. Pomada wykonana na bazie wody, która zapewnia matowe wykończenie – latem niezwykle istotne. Nie ma nic gorszego, niż włosy wyglądające na przetłuszczone letnią porą. Jakie są inne powody, dla których ten produkt znalazł się w zestawieniu “pomady na lato 2019”? Przede wszystkim dlatego, że składniki pomady zapobiegają nadmiernemu poceniu się skóry głowy. Jeden z najlepszych wyborów na lato dla mężczyzny.

Gunslingers Classic Pomade – wodniak z pustyni

Gunslingers Classic PomadeGunslingers Classic Pomade KUP TERAZ

Gunslingers Classic Pomade to nowość na rynku, oznaczona certyfikatem Vegan Society. Pomady Gunslingers są stosunkowo tanie, a także jakościowe. Szybko więc podbiły serca klientów na całym świecie. Charakterystyczne żółte pudełeczko nawiązuje nieco klimatem do słonecznego dzikiego zachodu. Pomada wodna o mocnym chwycie i wysokim połysku – idealna do klasycznych męskich fryzur.

Sprawdź również blog Davida Durdena i kategorię WŁOSY.

Schmiere Knuppelhart Water Based – pomarańczowy orzeł

Schmiere Wodna Pomada

pomady na lato

KUP TERAZ

Schmiere to niemiecka marka, która długo miała w swoim asortymencie jedynie pomady woskowe. Wreszcie producent postanowił stworzyć produkt na bazie wody, co wszystkich mocno zaskoczyło. Okazało się, że ta niezwykle wydajna pomada idealnie wpasowuje się w wakacyjny klimat. Już sam pomarańczowy kolor robi wrażenie. Podobnie jest zresztą z zapachem. W letnie dni może orzeźwiać samymi walorami zewnętrznymi. Pomada zapewnia mocny chwyt i wysoki połysk.

CZYTAJ RÓWNIEŻ...  Siwe włosy męskie – jak farbować?

Modern Pirate Heavy Hold – prosto z dżunglii

Pomada Modern Pirate Heavy Hold

Modern Pirate Heavy Hold

KUP TERAZ

No i na zakończenie coś dla miłośników pomad wodnych. Najbardziej egzotyczna pomada w sklepie Stylish Soul. Przywędrowała prosto z Australii. Zawiera w sobie wyciąg z granatu (spokojnie – chodzi o owoc) oraz witaminę E. Odżywia włosy i nadaje im wyjątkowego połysku. Jeśli chcesz poczuć się jak starożytny Egipcjanin sadzący krzewy, na których wyrosną owoce granatu, to bierz! To taka pomada, która bez względu gdzie jesteś, przypomina ci o tropikalnych lasach i wakacyjnych dniach.

Czy warto stosować pomady na lato?

Oczywiście, że warto. Jeśli robicie to z głową i macie wprawę w układaniu, to żadne upały nie będą wam straszne. Osobiście polecamy wodniaki, ponieważ w ciągu dnia, gdy temperatury sięgają nawet 30 stopni Celsjusza, woski mogą się po prostu topić. Oznacza to, że fryzura długo się nie utrzyma. Dlatego warto mieć na włosach pomarańczę od Schmiere albo coś z dwójki Layrite Cement / Gunslingers. Wyjątek możecie zrobić powijając tropikalną pomadę Modern Pirate Heavy Hold.

Odwiedź nasz sklep, pomady czekają na ciebie, jeszcze cieplutkie. Pamiętaj, że zapasy w spichlerzu szybko się kurczą Sir 😉

Leave a Reply